WonderfulWicca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WonderfulWicca

Forum o Wicci in drugih stvareh ki sodijo zraven.
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Seminarska-Diplomska naloga

Go down 
+2
Anubis
Nivianne
6 posters
AvtorSporočilo
Nivianne
Admin
Nivianne


Število prispevkov : 136
Join date : 01/10/2009
Age : 34

Seminarska-Diplomska naloga Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Seminarska-Diplomska naloga   Seminarska-Diplomska naloga Icon_minitimeSre Okt 13, 2010 9:18 am

Tole preprosto morem delit z vami! Od svoje najljubše profesorce sm dobila potrjeno, da bi lahko za svojo seminarsko nalogo pisala o Wicci...
Dejansko sem parim sošolcem in sošolkam omenla o čem mislm pisat, in.... neboste vrjel... mislm da sm dejansko izpadla kul! Pa tud profesorca je bla čist navdušena nad mojo idejo in ko sm ji povedala kakšni so moji interesi Smile
poskusla bom dosežt da bom to nalogo potem še razširla naprej v diplomsko nalogo, ker ta tema še ni pokrita in se mi zdi super da zagrabim in izkoristim to priložnost.
Žal pa to pomeni da vas bom mogla vplest v to. Seveda se bom potrudla da bo to čim manj...osebno. Vem da nikomur ni ravno všeč da bi nas nekdo razglasil za ...karkoližepač. Verjetno bom mogla kak intervju naredit pa mogoče bom celo mogla kaj posnet (bo pa ta posnetek shranjen v arhivu naše fakultete, in bo uporabljen izključno za študijske namene)

Bi pa rada z vaše strani prejela potrdilo, da se strinjate s tem, ker pač nočem kogarkoli užalt al kakorkoli prizadet s tem... Zdej je stvar sicer še v fazi dogovarjanja, bom pa poročala naprej ko bo kaj novega. Tačas pa želim dobit vaše odgovore, vaše mnenje, mogoče kakšne ideje?...
Nazaj na vrh Go down
Anubis

Anubis


Število prispevkov : 50
Join date : 23/02/2010

Seminarska-Diplomska naloga Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Seminarska-Diplomska naloga   Seminarska-Diplomska naloga Icon_minitimeSre Okt 13, 2010 2:10 pm

Jaz ti z veseljem pomagam, ti samo povej, kaj te zanima, oz. kaj rabiš.Smile
Nazaj na vrh Go down
Manu
Admin
Manu


Število prispevkov : 71
Join date : 01/10/2009

Seminarska-Diplomska naloga Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Seminarska-Diplomska naloga   Seminarska-Diplomska naloga Icon_minitimeSre Okt 13, 2010 5:22 pm

če boš potrebovala kako mojo pomoč samo reči Wink
Nazaj na vrh Go down
https://wonderfulwicca.forumsl.net
Nivianne
Admin
Nivianne


Število prispevkov : 136
Join date : 01/10/2009
Age : 34

Seminarska-Diplomska naloga Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Seminarska-Diplomska naloga   Seminarska-Diplomska naloga Icon_minitimeSre Okt 13, 2010 5:46 pm

hvala obema. bom sporočila Wink
Nazaj na vrh Go down
Arien

Arien


Število prispevkov : 23
Join date : 01/10/2010
Age : 31
Kraj : Medvode

Seminarska-Diplomska naloga Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Seminarska-Diplomska naloga   Seminarska-Diplomska naloga Icon_minitimePet Okt 15, 2010 8:41 pm

Ja tud moja foxa za angleščino je bla ful zadovoljna ko sm govorla o wicci med poukom...dejansko je vse sorta tud sama vedla...zgleda je to kr zanimiva tema Very Happy
eto če kej rabš sm tud jz zravn Very Happy
upam da ti rata kej dobrga napisat Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Nivianne
Admin
Nivianne


Število prispevkov : 136
Join date : 01/10/2009
Age : 34

Seminarska-Diplomska naloga Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Seminarska-Diplomska naloga   Seminarska-Diplomska naloga Icon_minitimePet Okt 15, 2010 10:36 pm

yeeey! hvala Smile
Nazaj na vrh Go down
Andy

Andy


Število prispevkov : 21
Join date : 15/03/2010
Age : 47
Kraj : Maribor

Seminarska-Diplomska naloga Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Seminarska-Diplomska naloga   Seminarska-Diplomska naloga Icon_minitimePon Nov 22, 2010 12:39 am

Kako napreduje tvoja diplomska? Jo bo možno videti pred zaključkom?

Lp
Andy
Nazaj na vrh Go down
kala

kala


Število prispevkov : 11
Join date : 09/11/2009
Age : 35
Kraj : Logatec

Seminarska-Diplomska naloga Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Seminarska-Diplomska naloga   Seminarska-Diplomska naloga Icon_minitimeSob Dec 25, 2010 10:53 pm

če rabiš pomoč, lahko tut men rečeš Smile. do kdaj jo pa moraš napisat?
sem tudi sama imela predstavitve o wicci, ko sem bla še v gimnaziji in je bla večina navdušena nad to temo.
Nazaj na vrh Go down
Nivianne
Admin
Nivianne


Število prispevkov : 136
Join date : 01/10/2009
Age : 34

Seminarska-Diplomska naloga Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Seminarska-Diplomska naloga   Seminarska-Diplomska naloga Icon_minitimeNed Maj 08, 2011 11:13 am

Seminarska je že v polnem zagonu... v bistvu je že skorej dokončana in na faksu že vse dobesedno razganja od radovednosti Razz lol!
Konec mesca mam predstavitev oz. zagovor... bom poročala kako je šlo in kakšen je bil odziv Wink
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Seminarska-Diplomska naloga Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Seminarska-Diplomska naloga   Seminarska-Diplomska naloga Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Seminarska-Diplomska naloga
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
WonderfulWicca :: Razno :: Šola-
Pojdi na: