WonderfulWicca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WonderfulWicca

Forum o Wicci in drugih stvareh ki sodijo zraven.
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kratek video o najzloglasnejši knjigi vseh časov - Malleus Maleficarum (čarovniško kladivo)

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Nivianne
Admin
Nivianne


Število prispevkov : 136
Join date : 01/10/2009
Age : 34

Kratek video o najzloglasnejši knjigi vseh časov -  Malleus Maleficarum (čarovniško kladivo) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kratek video o najzloglasnejši knjigi vseh časov - Malleus Maleficarum (čarovniško kladivo)   Kratek video o najzloglasnejši knjigi vseh časov -  Malleus Maleficarum (čarovniško kladivo) Icon_minitimeNed Okt 03, 2010 1:15 pm

Torej, vsi smo imeli zgodovino v osnovni šoli in nekateri tud v srednji... sploh sm pa prepričana da vsi na tem forumu veste, da imam v mislih srednjeveški priročnik za ugotavljanje in mučenje ''čarovnic''. Pred parim minutam sem čisto naključno naletela na tole povezavo in ko sm pogledala video, se mi je zdelo da bi blo fajn to objavi na forumu... žal mi ni uspelo najdt cele oddaje ampak je pa tukej objavljenih nekaj podatkov, video in nekaj slik... Jst osebno morm pa nehat to gledat in o tem razmišlat ker mi gre na bruhanje...


http://channel.nationalgeographic.com/episode/witch-hunter-s-bible-4924/Photos#tab-Videos/08160_00
Nazaj na vrh Go down
Quintya

Quintya


Število prispevkov : 43
Join date : 22/09/2010
Age : 36
Kraj : Kranj

Kratek video o najzloglasnejši knjigi vseh časov -  Malleus Maleficarum (čarovniško kladivo) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kratek video o najzloglasnejši knjigi vseh časov - Malleus Maleficarum (čarovniško kladivo)   Kratek video o najzloglasnejši knjigi vseh časov -  Malleus Maleficarum (čarovniško kladivo) Icon_minitimeNed Okt 03, 2010 3:21 pm

Sem šla gledat v gusarski zaliv če je dokumentarc tam, pa sem našla samo kompleten prevod... (600+ strani) o.0

link do dolpotega: Malleus Maleficarum
Nazaj na vrh Go down
Nivianne
Admin
Nivianne


Število prispevkov : 136
Join date : 01/10/2009
Age : 34

Kratek video o najzloglasnejši knjigi vseh časov -  Malleus Maleficarum (čarovniško kladivo) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kratek video o najzloglasnejši knjigi vseh časov - Malleus Maleficarum (čarovniško kladivo)   Kratek video o najzloglasnejši knjigi vseh časov -  Malleus Maleficarum (čarovniško kladivo) Icon_minitimeNed Okt 03, 2010 3:36 pm

Hvala ampak osebno mislm da nemorm tega brat... mogoče se bom kdaj prpravla do tega, zaenkrat je pa to preveč pretresljiva knjiga da bi jo jst brala ... (k da bi nek najhujši kristjan bral neko satanistično biblijo... :S )
Nazaj na vrh Go down
Sabrina

Sabrina


Število prispevkov : 9
Join date : 25/10/2011

Kratek video o najzloglasnejši knjigi vseh časov -  Malleus Maleficarum (čarovniško kladivo) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kratek video o najzloglasnejši knjigi vseh časov - Malleus Maleficarum (čarovniško kladivo)   Kratek video o najzloglasnejši knjigi vseh časov -  Malleus Maleficarum (čarovniško kladivo) Icon_minitimeTor Okt 25, 2011 4:38 pm

V navezavi na to temo... Je kdo od vas že prebral Uničenje modrih žensk?
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kratek video o najzloglasnejši knjigi vseh časov -  Malleus Maleficarum (čarovniško kladivo) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kratek video o najzloglasnejši knjigi vseh časov - Malleus Maleficarum (čarovniško kladivo)   Kratek video o najzloglasnejši knjigi vseh časov -  Malleus Maleficarum (čarovniško kladivo) Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kratek video o najzloglasnejši knjigi vseh časov - Malleus Maleficarum (čarovniško kladivo)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
WonderfulWicca :: Razno :: Zanimivo-
Pojdi na: